Miot U w nowych domkach

15.08.2016 22:48

W domu nastała cisza i spokój. Szczeniaczki rozjechały się do nowych domków i rozrabiają jak szalone. Trzy maluchy zamieszkały dość daleko, a dwa zostały w Polsce.
ULTIMO ZAFIRO INMORTAL aka Drogo pojechał w długą drogę do Aten w Grecji. Aklimatyzuje się w cieplejszym klimacie, zamęcza swojego małego kumpla Jerrego, a Sylwi i Vaggelisowi nie daje się wyspać.
ULTIMO RUBI AMOROSO aka Nanouk zamieszkał w doświadczonym wilczakowo domu w Kehl w Niemczech. Sylvie i Michael mieli już wilczaki dużo lat przed nami, a mimo to taki maluch był ich w stanie zaskoczyć.
ULTIMA ESMERALDA AMISTOSA aka Miss razem z Ritą zamieszkała w Kownie na Litwie. Ona też ma mniejszego przyjaciela w domu i prawdopodobnie będzie nas reprezentować na wystawach.
ULTIMO AMBAR VALIENTE aka Torres wylądował całkiem blisko nas, w Jarach koło Obornik Śląskich. Ma fantastyczną 4 osobową rodzinę i chyba przewróci ich życie do góry nogami, a my spróbujemy ich namówić na wspólne tropienie.
ULTIMO DIAMANTE INVENCIBLE aka Łosiek przeprowadził się na Jurę. Mieszka w Pilicy razem z Kasią, Kamilem i dwoma kociakami. On także ostro bierze się do roboty nosem w mantrailingu i może czymś jeszcze.

Kochani, życzymy Wam na tej nowej, wyboistej drodze dużo szczęścia i radości z naszych dzieci. Dzielcie się z nami wszystkim i przysyłajcie wieści!!!

Ostatni miot Kalinki

08.05.2016 19:01

Nasza Kalinka, wspaniała mama, troskliwa opiekunka, w świetnej kondycji. W tym roku zostanie mamą po raz ostatni. Szczęśliwym tatą został Urobach z Peronówki. Miłość z dawnych lat można powiedzieć, zawsze zakazana. Kalinka zawsze traktowała Urcia wyjątkowo. Urcio z kolei odkąd pamiętam adorował Kalinkę bez końca. No i stało się. Na ten ostatni raz pozwoliliśmy aby stara miłość mogła się spełnić. W czerwcu oczekujemy maluszków z tego wyjątkowego skojarzenia. Ciąża jest już potwierdzona. Miot na literkę U jak Ultimo – ostatni…

Manewry tropieniowe w Psiej Krainie 28.03.2016

31.03.2016 23:19

Święta, święta, a po świętach… trochę pracy. Idziemy za ciosem. Lila fajnie tropi, postanowiłam więc sprawdzić jej i moje umiejętności na egzaminie. Tuż po świętach, w lany poniedziałek spróbowałyśmy swoich sił w I Manewrach Tropieniowych na poziomie MT 0. Lila jakby nie odczuwała mojej presji, ja zestresowana jak nastolatka, a tu niespodzianka. Właśnie my, świeżaki zaliczyłyśmy próbę i wróciłyśmy do domu z tarczą. Tym samym zapadła decyzja o kontynuacji ćwiczeń w tej dyscyplinie, mam nosa, że Lilka ma dobrego nosa!

Kalinka znowu Babcią!!!!

07.01.2016 16:00

Życie zatacza koło. 5 grudnia 2010 Kalinka po raz pierwszy została mamą. 5 lat później, 5 grudnia 2015 została Babcią. W hodowli Unter Wölfen kliknij tu urodziły się szczeniaczki po TRANQUILA PATA DE PLATA Atropa Bella Donna i ALBY Wikvel Wolf. Cherrinka także urodziła 5 maluszków: 2 dziewczynki i 3 chłopców. W hodowli są jeszcze wolne szczenięta, więc jeśli ktoś z Was marzy o wspaniałym, pięknym wilczaku, ma czyste intencje i nie boi się ogromu pytań jakie zapewne zada hodowca, polecam to skojarzenie. Ciekawy rodowód, prawdziwe Czechosłowackie Wilczaki, świetnie socjalizowane i ukochane. Wychowane w domu, z dziećmi z dołożeniem wszelkim starań, żeby stały się członkami jakichś rodzin. POLECAM!!!!

Czas iść na swoje

15.11.2015 21:36

Jak zwykle przychodzi ten czas, kiedy szczeniaczki rozjeżdżają się do swoich rodzin. Tym razem nie wszystkie pojechały daleko. Ale po kolei:
SULTANA HURREM zamieszkała w przepięknym górskim krajobrazie. Wyjechała do Domaszkowa w Kotlinie Kłodzkiej.
SULTANA HATIDŻE została całkiem blisko, bo we Wrocławiu. Mamy nadzieję, że będzie trenować Obedience i kiedyś pokaże się na zawodach.
SULTANA MAHIDEVRAN także mieszka niedaleko. Wrocław łaskawy dla naszych dzieci w tym roku. Ma się z kim bawić, bo jej nowa rodzinka nie jest mała.
SULTAN SULEJMAN pojechał najdalej, bo aż do Niemiec, ma więc całkiem blisko tatusia. Mieszka tuż pod granicą z Danią, we Flensburgu, a jego nowym towarzyszem został… królik.

Kochani, życzymy Wam dużo cierpliwości w wychowywaniu małych wilczaków, aby stały się Waszymi obrońcami, przyjaciółmi i wspaniale wychowanymi przedstawicielami rasy :)

« starsze nowsze »

 
-O nas- -Aktualności- -Historia CzW- -Wzorzec- -Nasze suki- -Nasze psy- -Treningi- -Plany- -Mioty- -Linki- -Kontakt-