CACIB Wrocław 2016

21.11.2016 13:58

Rzadko bywamy już na wystawach. Nie bardzo mamy po co, Kalinka skończy Championat Weteranów jak się ofutrzy po dzieciach, Lilka wystaw nie lubi. Tymbardziej nigdzie daleko na wystawę nie pojedziemy dlatego zgłosiłam obie suczki do Wrocławia, w końcu mamy wystawę na miejscu. Najpierw Lilka ku mojemu zaskoczeniu wygrała klasę otwartą, potem zdobyła CACIB, następnie tytuł Najlepszej Dorosłej Suki aż w końcu także Zwycięstwo Rasy BOB!!! Chyba jeszcze nigdy Lilka nie wystawiła się tak pięknie. Cudownie było patrzeć na nią i widzieć jak chce coś ze mną porobić, a skoro jesteśmy na wystawie to wystawmy się pięknie :)

Wilczaki i fryz? Czemu nie!

05.10.2016 23:36

Nie nudzimy się. Poznałyśmy fantastycznie zakręconych ludzi na fantastycznej, choć w strugach deszczu, sesji fotograficznej. Była to sesja prywatna ale pozwolono mi udostępnić kilka zdjęć. Bohaterami była kobieta, koń i nasze Wilczaki. Dziewczyny spisały się na medal, ja byłam z nich kolejny raz dumna i chętnie powtórzyłabym taką przygodę!

W roli zaklinaczki fenomenalna Katarzyna Jasińska, w roli fotografa fantastyczna Małgorzata Kuriata.

Późna 2016

31.08.2016 14:03

Cały rok czekania i już znowu po. Jak zawsze cudownie było spotkać starych znajomych wyjadaczy i poznać nowe twarze. W tym roku pogoda dopisała, smażyliśmy się w słońcu, spacerowaliśmy, korzystaliśmy z uroków pobliskiej tamy. Dziewczyny znowu się popisały na Memoriale Hokiego. Takiego roku podobno jeszcze nie było, Kalinka lokata 1, Lilka lokata 2 – obie suczki w rękach jednego przewodnika. Wspaniałe nagrody, wielki wór karmy Carnilove, koszulki, trofeum na ścianę i wspaniałe wspomnienia, czyli to co najważniejsze. Dobra zabawa to drugie imię Późnej, dlatego za rok nie może nas tam zabraknąć!!!

Miot U w nowych domkach

15.08.2016 22:48

W domu nastała cisza i spokój. Szczeniaczki rozjechały się do nowych domków i rozrabiają jak szalone. Trzy maluchy zamieszkały dość daleko, a dwa zostały w Polsce.
ULTIMO ZAFIRO INMORTAL aka Drogo pojechał w długą drogę do Aten w Grecji. Aklimatyzuje się w cieplejszym klimacie, zamęcza swojego małego kumpla Jerrego, a Sylwi i Vaggelisowi nie daje się wyspać.
ULTIMO RUBI AMOROSO aka Nanouk zamieszkał w doświadczonym wilczakowo domu w Kehl w Niemczech. Sylvie i Michael mieli już wilczaki dużo lat przed nami, a mimo to taki maluch był ich w stanie zaskoczyć.
ULTIMA ESMERALDA AMISTOSA aka Miss razem z Ritą zamieszkała w Kownie na Litwie. Ona też ma mniejszego przyjaciela w domu i prawdopodobnie będzie nas reprezentować na wystawach.
ULTIMO AMBAR VALIENTE aka Torres wylądował całkiem blisko nas, w Jarach koło Obornik Śląskich. Ma fantastyczną 4 osobową rodzinę i chyba przewróci ich życie do góry nogami, a my spróbujemy ich namówić na wspólne tropienie.
ULTIMO DIAMANTE INVENCIBLE aka Łosiek przeprowadził się na Jurę. Mieszka w Pilicy razem z Kasią, Kamilem i dwoma kociakami. On także ostro bierze się do roboty nosem w mantrailingu i może czymś jeszcze.

Kochani, życzymy Wam na tej nowej, wyboistej drodze dużo szczęścia i radości z naszych dzieci. Dzielcie się z nami wszystkim i przysyłajcie wieści!!!

Ostatni miot Kalinki

08.05.2016 19:01

Nasza Kalinka, wspaniała mama, troskliwa opiekunka, w świetnej kondycji. W tym roku zostanie mamą po raz ostatni. Szczęśliwym tatą został Urobach z Peronówki. Miłość z dawnych lat można powiedzieć, zawsze zakazana. Kalinka zawsze traktowała Urcia wyjątkowo. Urcio z kolei odkąd pamiętam adorował Kalinkę bez końca. No i stało się. Na ten ostatni raz pozwoliliśmy aby stara miłość mogła się spełnić. W czerwcu oczekujemy maluszków z tego wyjątkowego skojarzenia. Ciąża jest już potwierdzona. Miot na literkę U jak Ultimo – ostatni…

« starsze

 
-O nas- -Aktualności- -Historia CzW- -Wzorzec- -Nasze suki- -Nasze psy- -Treningi- -Plany- -Mioty- -Linki- -Kontakt-