Filmowe granie w lutym

01.03.2017 10:14

Nie próżnujemy, dziewczyny dostały poważny filmowy angaż, a efekty będzie można podziwiać na srebrnym ekranie jeszcze w tym roku. Póki co, nie mogę zdradzać szczegółów, powiem tylko, że kilka mroźnych dni i nocy spędziliśmy w przepięknym miejscu w Masywie Ślęży, a takich wspomnień nie zabierze nam nikt. Kolejny raz mogłam się przekonać jakie wspaniałe są nasze suczki i jaką zgraną rodzinę tworzymy. Wypatrujcie wilczaków w kinach!!!

XV Zimowa Krajowa Wystawa Psów Rasowych – Lubin – 22.01.2017

25.01.2017 23:04

Zaczynamy sezon wystawowy. Obie dziewczyny pokazały się w Lubinie, sędzia pani Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska, która doceniła doskonałą kondycję dziewczynek. Lila (Gran Rosa Amiga) doskonała, 1, CWC w klasie otwartej. Kalinka (K-Lee Vornja) doskonała, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran w Rasie i Best in Show Weteranów 4 lokata (sędzia: Viva Maria Soleckyj-Szpunar)!!!!

CACIB Wrocław 2016

21.11.2016 13:58

Rzadko bywamy już na wystawach. Nie bardzo mamy po co, Kalinka skończy Championat Weteranów jak się ofutrzy po dzieciach, Lilka wystaw nie lubi. Tymbardziej nigdzie daleko na wystawę nie pojedziemy dlatego zgłosiłam obie suczki do Wrocławia, w końcu mamy wystawę na miejscu. Najpierw Lilka (Gran Rosa Amiga) ku mojemu zaskoczeniu wygrała klasę otwartą, potem zdobyła CACIB, następnie tytuł Najlepszej Dorosłej Suki aż w końcu także Zwycięstwo Rasy BOB!!! Chyba jeszcze nigdy Lilka nie wystawiła się tak pięknie. Cudownie było patrzeć na nią i widzieć jak chce coś ze mną porobić, a skoro jesteśmy na wystawie to wystawmy się pięknie :)

Wilczaki i fryz? Czemu nie!

05.10.2016 23:36

Nie nudzimy się. Poznałyśmy fantastycznie zakręconych ludzi na fantastycznej, choć w strugach deszczu, sesji fotograficznej. Była to sesja prywatna ale pozwolono mi udostępnić kilka zdjęć. Bohaterami była kobieta, koń i nasze Wilczaki. Dziewczyny spisały się na medal, ja byłam z nich kolejny raz dumna i chętnie powtórzyłabym taką przygodę!

W roli zaklinaczki fenomenalna Katarzyna Jasińska, w roli fotografa fantastyczna Małgorzata Kuriata.

Późna 2016

31.08.2016 14:03

Cały rok czekania i już znowu po. Jak zawsze cudownie było spotkać starych znajomych wyjadaczy i poznać nowe twarze. W tym roku pogoda dopisała, smażyliśmy się w słońcu, spacerowaliśmy, korzystaliśmy z uroków pobliskiej tamy. Dziewczyny znowu się popisały na Memoriale Hokiego. Takiego roku podobno jeszcze nie było, Kalinka lokata 1, Lilka lokata 2 – obie suczki w rękach jednego przewodnika. Wspaniałe nagrody, wielki wór karmy Carnilove, koszulki, trofeum na ścianę i wspaniałe wspomnienia, czyli to co najważniejsze. Dobra zabawa to drugie imię Późnej, dlatego za rok nie może nas tam zabraknąć!!!

« starsze nowsze »

 
-O nas- -Aktualności- -Historia CzW- -Wzorzec- -Nasze suki- -Nasze psy- -Treningi- -Plany- -Mioty- -Linki- -Kontakt-